HP LaserJet

22. 11. 2016 19.09

Usnadněte si práci s cenově dostupnou tiskárnou HP LaserJet Pro, využívající tonerové kazety JetIntelligence. Tiskněte dokumenty v konzistentní profesionální kvalitě díky kompaktní laserové tiskárně, navržené pro maximální efektivitu. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence pomáhají zajišťovat konzistentní, profesionální a rychlý tisk.

Energetická úspora: Technologie HP Auto-On/Auto-Off přispívá k úsporám energie.

Jednoduchý mobilní tisk: Tiskněte snadno z počítače, smartphonu i tabletu.

Vytiskněte více stránek než dříve s originálními tonerovými kazetami HP s vysokou výtěžností a techologií JetIntelligence. Co to je?

Hravě se vypořádejte s každodenními IT výzvami

S řadou základních funkcí pro zabezpečení a správu ochráníte svá data a získáte kontrolu nad svými zařízeními. Snadné nastavení, tisk a sdílení zdrojů prostřednictvím rozhraní Ethernet a bezdrátového připojení. Zvyšte zabezpečení, obnovte správu tisku a vyvarujte se dodatečných nákladů s řešením HP JetAdvantage Private Print.

 Tiskárny LaserJet řady 200 - zvládněte více práce za stejný čas

Představujeme nejmenší, nejrychlejší a nejchytřejší tiskárny HP LaserJet. Tiskárny byly vytvořeny na míru kancelářským potřebám: nové tiskárny HP LaserJet jsou postavené na průlomovém objevu v chemickém složení toneru. Díky novým originálním tonerovým kazetám HP s technologií JetIntelligence jsou nové tiskárny LaserJet až o 40 % menší a až o 40 % rychlejší, a spotřebují až o 53 % méně energie.

Vytvářejte barevné dokumenty v profesionální kvalitě a rychle zpracovávejte úlohy s rychlým, automatickým oboustranným tiskem.

Přístup k časově úsporným, integrovaným podnikovým aplikacím. Stačí klepnout a přetáhnout prstem na 7,6cm dotykovém displeji.

Tiskněte rychlostí až 18 stran za minutu – tyto tiskárny se probouzí z režimu spánku a tisknou rychleji než jakákoli jiná tiskárna v této třídě.

Snadný tisk dokumentů Microsoft Word a PowerPoint nyní přímo z jednotky USB.

K dispozici máte snadné možnosti mobilního tisku.

Tiskněte pouhým dotykem z mobilního zařízení s podporou NFC bez nutnosti sítě.

Tiskněte bezdrátově v kanceláři, např. z mobilních zařízení bez nutnosti přístupu k firemní síti. Snadno tiskněte z různých smartphonů a tabletů.

Získejte více stran, výkonu a ochrany.

Řada barevných tiskáren HP LaserJet Pro M452

Ideální tiskový výkon a silné zabezpečení odpovídající způsobu vaší práce. Tato výkonná barevná tiskárna dokončí tiskové úlohy rychleji a je vybavena ucelenými funkcemi zabezpečení na ochranu před hrozbami. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence vytisknou více stránek.

LaserJet_M452