HP JetIntelligence

19. 12. 2016 10.39

Vytiskněte více stránek než dříve s originálními tonerovými kazetami HP s vysokou výtěžností a techologií JetIntelligence 

Co to je?

  1. Technologie maximalizace počtu stran: Pomocí technologie maximalizace počtu stran jsou barevné tiskárny HP LaserJet schopné ve spolupráci s tonerovými kazetami s technologií HP JetIntelligence inteligentně zjišťovat opotřebení kazetového systému, a nabízet tak lepší výkon a hlavně více stránek pro zákazníka.
  2. Toner ColorSphere 3: Složení toneru HP ColorSphere 3 bylo upraveno pro potřeby menších a rychlejších tiskáren. Toner ColorSphere 3 v kombinaci s novými tiskárnami HP LaserJet podporuje vyšší výtěžnost a výjimečný výkon od první do poslední stránky.
  3. Technologie měření tisku: Technologie měření tisku dynamicky shromažďuje klíčové informace o kazetě na základě měření rotací komponentů, spotřebovaného toneru, opotřebení tonerové kazety a podmínek okolního prostředí a poskytuje jednoduchá hodnocení inteligentně předvídající životnost kazety.
  4. Automatické odstranění bezpečnostního pásku: Bezpečnostní pásek (seal) je nyní umístěný uvnitř tonerové kazety a jeho odstranění se provádí automaticky během instalace, aby zákazníci mohli hned tisknout. Spolehněte se na profesionální kvalitu s vysokou rychlostí – velmi výkonný toner funguje nejlépe s vaší tiskárnou HP. Získejte skutečnou kvalitu HP, za kterou jste zaplatili, s technologií zamezující padělání. Ihned začněte tisknout s předinstalovanými tonerovými kazetami. Vyměňte je za volitelné kazety s vysokou výtěžností.